Překládat vůbec není jednoduché. Nejlepším řešením pro Vás proto bude, když svěříte práci do rukou profesionála, který za svou práci ručí. Na druhé straně: tvrdit o sobě profesionalizmus je jednoduché, ale dokázat to, už vůbec ne - hlavně, co se týče překladů.

Myslíte, že ve většině případů se někdy dozvíte, zda-li byla odvedená dokonalá práce?
Pravděpodobně se nikdy nedočkáte této informace. Proč? Protože neumíte maďarsky, jinak by jste si to samozřejmě udělali sami. Proto tvrdím, že překlad je otázkou především důvěry!
Nabízím dokonalé překlady z češtiny do maďarštiny a zpět.
Žádám Vás tedy o důvěru a jsem si jistá, že Vás mé reference, zkušenosti, schopnosti a nakonec i má práce přesvědčí o tom, že jste si vybral nejlépe!

Novinky

Vybrali jsme pro Vás!

Pokud se chystáte do Maďarska nebo jenom Vás zajímá co se děje v Maďarsku, doporučujeme návštěvu webové prezentace, která poskytuje čerstvé informace o dnešním Maďarsku - a to bez poltiky. Vybrali jsme pár článků z červnových článů: Balaton plný policistů Balatonský koordinační výbor zabezpečující...
Celý článek

Chcete se uplatnit na maďarském trhu?

Pokud se zamýšlíte zavést Vaše produkty či služby na maďarském a slovenském trhu, pak neváhejte nás kontaktovat! Dvě, na sebe vzájemně zvyklé spolupracovnice Vám nabízejí své služby. Ovládáme na úrovni mateřského jazyka slovenštinu, češtinu a maďarštinu. Žijeme v Budapešti a máme jisté rodinné...
Celý článek

Přímo hotely v maďarských lázní nabízí pobyty pro jednotlivců s vlastní dopravou. Možnost komunikovat česky. Platby se nevybírají předem. Platit stačí na místě po příjezdu. Maďarsko - země lázní! Největší maďarský hotelový řetězec Vám nabízí v následujících lázní pobyty: lázně Bükfürdő hotely Répce*** a Répce Gold****, lázně Eger hotel Flóra***, lázně Gyula hotel Erkel***, lázně Hajdúszoboszló hotely Aqua-Sol****, Béke**** a Hőforrás***, lázně Hévíz hotely Helios****Superior, Mirage****Superior a Panorama***, lázně Zalakaros hotely Damona****Superior a Freya***. Klikněte na obrázek a zajistěte si dovolenou.